Tel: +420 245 007 000 | Email: postmaster(at)gbard-holding.cz
Plzeň - Praha - Hradec Králové - Brno - Ostrava

Zajímáte se o nás?

MY JSME GBARD HOLDING

logo-kostka

O nás

Společnost vznikla v roce 2009. V roce 2012 začala dlouho plánovaná příprava transformace společnosti tak, aby společnost GBARD HOLDING s.r.o. zajistila management centrálních služeb pro veškeré portfolio nabízených služeb. K této změně došlo po více jak 18 měsících příprav a plánování a to v září roku 2013, od kdy se datuje vzestup portfolia služeb společnosti. V roce 2017 došlo k předem ohlášené změně v pozici jednatelů a zároveň k přechodu společnosti do vlastnictví skupiny GTMT Coproration.

Kvalitní služby

Základem úspěšného podnikání je důvěra a dlouhodobá spolupráce s obchodními partnery, které si nesmírně ceníme.

Centrální vedení

Cílem vedení společnosti je zajištění centrálního managementu a zajištění veškerých potřeb pro bezproblémový chod všech sekcí společnosti. 

Odborné garance

Poskytujeme odborné, certifikované i koncesované činnosti v souladu s platnou legislativou České republiky plně a výhradně pod profesionálním vedením.

189-second-img

Garance kvality

Udržujeme nadstandardní kvalitu veškerých služeb díky pravidelné certifikaci a propracovanému systému vzdělávání a školení ICL.

Individuální přístup

Ctíme potřeby i požadavky našich klientů, kterým poskytujeme dlouhodobě služby profesionální a odborné povahy v čele s našimi dlouholetými odborníky.

Etický kodec

Vlastníme, ctíme a striktně dodržujeme etický kodex napříč celým spektrem našeho firemního portfolia s důrazem na fungující protikorupční politiku. 

reseni-solo

0+

REALIZOVANÝCH PROJEKTŮ

0%

PROCENTA SPOKOJENOSTI

0%

PROCENTA ÚSPĚŠNOSTI

Kontaktujte nás na čísle 245 007 000

Pracovníci centrály společnosti vám jsou k dispozici pravidelně každý pracovní den v rozmezí od 9:00 do 17:00 hodin.

V případě potřeby kontaktu s jednotlivými sekcemi společnosti, prosíme navštivte jejich internetové stránky a vyhledejte si potřebný kontakt.