Tel: +420 245 007 000 | Email: postmaster(at)gbard-holding.cz
Plzeň - Praha - Hradec Králové - Brno - Ostrava

STAŇTE SE I VY ČLENY NAŠEHO TÝMU

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA:

logo-pruhledne-male1

Aktualizovaná nabídka pracovních míst obsahuje pouze vybrané pozice nabízené v rámci centrály společnosti.

Další volné pracovní pozice naleznete vždy na stránkách příslušné sekce společnosti.

Firemní benefity

Pravidelné vzdělávání

25 dnů dovolené

Zaměstnanecké pojištění

Příspěvek na stravování

Služební vozidlo

Flexibilní pracovní doba

Home office

Sick days - zdravotní volno

Benefit karta

benefit-karta
Bezpečnostní management - Praha

SECURITY MANAGER SENIOR

Popis pracovního místa

Náplň práce:

Řízení jednoho z týmů v bezpečnostním oddělení, příprava, správa a aktualizace bezpečnostního programu a konceptu klientů a související práce s dokumenty schválené vedením společnosti.
Provádění komplexních bezpečnostních auditů  na klíč, vyhledání bezpečnostních rizik, jejich eliminace a vytváření návrhu zabezpečení CCTV, EZS, EPS a další. Manager je odpovědný za přípravu smluv se zákazníky a externími dodavateli technologií. Organizuje a koordinuje bezpečnostní školení zaměstnanců, kontroluje kvalitu služeb a zabezpečení a podílí se na případném vyšetřování bezpečnostních incidentů a provádění bezpečnostních testů.

Požadujeme:

Dokončené vysokoškolské vzdělání, minimálně 8 let praxe v oblasti bezpečnosti nebo 5 let na obdobné pozici; plynulá znalost AJ slovem i písmem; velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti; časovou flexibilitu, schopnost pracovat pod tlakem a rozhodovat nezávisle; aktivní a samostatný přístup k řešení problémů; pokročilé dovednosti v oblasti počítačů (MS Office, SAP); zkušenost s výcvikovým výkonem výhodou.

Nabízíme:
místo výkonu práce Praha, pružnou pracovní dobu, firemní notebook, mobilní telefon, firemní automobil, pravidelná školení, kompletní pojištění, příspěvky na vzdělávání, firemní benefity, zázemí stabilní firmy.

Výběrové řízení:
V případě absence platné prověrky PT, T,nebo V, vydané NBÚ, je proces přijetí vázán na 3 kola a vyžaduje součinnost uchazeče při ověřování veškerých předkládaných skutečností.

Platové ohodnocení:
– Zkušební doba 40 000 Kč, po zapracování 80 000 Kč, 13. plat a bonusové odměny.

V případě zájmu zašlete své CV, průvodní dopis, reference a další podklady na email : hoskova@gbard-holding.cz

UPOZORNĚNÍ

K životopisu je třeba dle zákona připojit prohlášení, bez kterého s ohledem na zákonné ustanovení nemůžeme Vaši žádost posoudit:

„Já níže podepsaný/á, tímto prohlašuji, že v souladu s ust. zákona č. 101/2000 sb. o ochraně osobních údajů, poskytuji své osobní údaje společnosti GBARD HOLDING s.r.o. dobrovolně a to za účelem posouzení mé žádosti o přijetí do pracovního poměru nebo poměru obdobného a ověření mnou poskytnutých údajů. Zároveň tímto dávám společnosti GBARD HOLDING s.r.o. dobrovolně souhlas s ověřením pravdivosti a úplnosti mnou poskytnutých údajů a to zejména údajů o mém dosaženém vzdělání, předchozí praxi, bezúhonosti a další. Dobrovolně souhlasím, aby společnost GBARD HOLDING s.r.o. provedla ověření uvedených údajů dle vlastního uvážení a k tomu ji tímto dávám souhlas. Souhlas uděluji na dobu neomezenou a jsem si vědom, že jej mohu kdykoli písemně odvolat. Prohlašuji, že si jsem vědom/a znění zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a  změn některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zejména svých práv a povinností vyplývajících z ustanovení § 9, § 11 a § 21 citovaného zákona.“

V ……………… dne : …………….

Jméno , příjmení
 Vlastní podpis

Máte zájem o námi nabízenou pozici?

Napište nám rychlý vzkaz - ozveme se!

Neplatný email
Neplatné číslo

Zeptejte se nás!

Máte jakýkoli dotaz?

  • Potřebujete detailnější informace?
  • Chcete se zeptat na to, co vás zajímá?
  • Nevíte zda splňujete naše požadavky?

Neváhejte a kontaktujte nás! Naši pracovníci vám rádi a kompetentně odpoví na vaše otázky a poskytnou vám veškeré potřebné informace.

 

Jsme spolehlivá firma 
PŘESVĚDČTE SE SAMI