Tel: +420 245 007 000 | Email: postmaster@gbard-holding.cz
Plzeň - Praha - Hradec Králové - Brno - Ostrava

STAŇTE SE I VY ČLENY NAŠEHO TÝMU

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA:

logo-pruhledne-male1

Aktualizovaná nabídka pracovních míst obsahuje pouze vybrané pozice nabízené v rámci centrály společnosti.

Další volné pracovní pozice naleznete vždy na stránkách příslušné sekce společnosti.

Firemní benefity

Pravidelné vzdělávání

25 dnů dovolené

Zaměstnanecké pojištění

Příspěvek na stravování

Služební vozidlo

Flexibilní pracovní doba

Home office

Sick days - zdravotní volno

Benefit karta

benefit-karta
IT Technologie

ADMINISTRÁTOR SERVERU / WEBŮ

Popis pracovního místa

Náplň práce:

Správa, tvorba, aktualizace webových stránek, změna či aktualizace sortimentu, obsahu a úprava zdrojových kódů a šablon WordPress, Prestashop apod., vytváření bannerů, správa eshopů, změny sortimentu, skladovosti, vytváření akcí atd., správa marketingových kampaní a online reklamy - PPC, Facebook, Firmy.cz, Heuréka, Zboží.cz atd. 

Požadujeme:

Programování a znalosti v PHP, HTML, CSS, znalost databází MySQL, QNAS, práce s grafickým editorem (Photoshop, Zoner nebo jiný), výhodou je předchozí zkušenost s online marketingem - správa PPC kampaní (např. Sklik, Awords), znalost zbožových vyhledávačů (Heureka, Zboží.cz, Google nákupy), základní znalost SEO a SEM, nápaditost, naprostou samostatnost, smysl pro odpovědnost a naprostou spolehlivost. Znalost AJ a NJ slovem i písmem výhodou.

Nabízíme:
mladý kolektiv rodinného typu, místo výkonu práce dle dohody,  pružnou a flexibilní pracovní dobu, nadupaný firemní notebook, mobilní telefon Samsung s7 a výše, firemní benefity, zázemí stabilní firmy.

Platové ohodnocení:
Dle odbornosti, praxe a dovedností, motivační složka, 13. plat a bonusové odměny.

V případě zájmu zašlete své CV, průvodní dopis, reference a další podklady na email : hoskova@gbard-holding.cz

IT Bezpečnost

IT ADMINISTRÁTOR – SPRÁVCE SÍTĚ

Popis pracovního místa

Náplň práce:
správa sítě a správa serverů, monitoring, zálohování, apod., instalace a konfigurace serverových služeb, administrace HW a SW, technická podpora uživatelů

Požadujeme:
pokročilou znalost Linux, perfektní vystupování, pokročilou znalost SW a HW, zodpovědný přístup k řešení problémů, časovou flexibilitu, angličtinu slovem i písmem.

Nabízíme:
místo výkonu práce Praha. Pružnou pracovní dobu, firemní notebook, mobilní telefon, firemní automobil, zázemí stabilní firmy.

Platové ohodnocení:
Zkušební doba 40 000 Kč, po zapracování 50 000 Kč.

V případě zájmu zašlete své CV a další podklady na email : schreiber@gbard-holding.cz

Bezpečnostní management

SECURITY MANAGER

Popis pracovního místa

Náplň práce:

Řízení týmu v bezpečnostním oddělení GBARD HOLDING, příprava, správa a aktualizace bezpečnostního programu a konceptu společnosti a související dokumenty schválené vedením společnosti.
Provádění a sledování bezpečnostních rizik. Veškeré záležitosti týkající se bezpečnosti uvnitř i vně společnosti a kontakty s obchodními partnery i řediteli příslušných sekcí společnosti.
Odpovědnost za obsah smluv s externími dodavateli technologií.
Organizace a koordinace bezpečnostního školení zaměstnanců, kontrola kvality zabezpečení, vyšetřování bezpečnostních incidentů a provádění bezpečnostních testů.

Požadujeme:

Dokončené vysokoškolské vzdělání, minimálně 7 let praxe v oblasti bezpečnosti nebo 4 roky na obdobné pozici; plynulá znalost AJ slovem i písmem; velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti; schopnost pracovat a rozhodovat nezávisle; aktivní a samostatný přístup k řešení problémů; pokročilé dovednosti v oblasti počítačů (MS Word, Power Point); zkušenost s výcvikovým výkonem jako výhodou.

 

Nabízíme:
místo výkonu práce Praha + země EU, pružnou pracovní dobu, firemní notebook, mobilní telefon, firemní automobil, pravidelná školení, kompletní pojištění, příspěvky na vzdělávání, firemní benefity, zázemí stabilní firmy.

Výběrové řízení:
V případě absence prověrky vydané NBÚ, je proces přijetí vázán na 3 kola a vyžaduje součinnost uchazeče při ověřování veškerých předkládaných skutečností.

Platové ohodnocení:
– Zkušební doba 60 000 Kč, po zapracování 80 000 Kč, 13. plat a bonusové odměny.

V případě zájmu zašlete své CV, průvodní dopis, reference a další podklady na email : hoskova@gbard-holding.cz

UPOZORNĚNÍ

K životopisu je třeba dle zákona připojit prohlášení, bez kterého s ohledem na zákonné ustanovení nemůžeme Vaši žádost posoudit:

„Já níže podepsaný/á, tímto prohlašuji, že v souladu s ust. zákona č. 101/2000 sb. o ochraně osobních údajů, poskytuji své osobní údaje společnosti GBARD HOLDING s.r.o. dobrovolně a to za účelem posouzení mé žádosti o přijetí do pracovního poměru nebo poměru obdobného a ověření mnou poskytnutých údajů. Zároveň tímto dávám společnosti GBARD HOLDING s.r.o. dobrovolně souhlas s ověřením pravdivosti a úplnosti mnou poskytnutých údajů a to zejména údajů o mém dosaženém vzdělání, předchozí praxi, bezúhonosti a další. Dobrovolně souhlasím, aby společnost GBARD HOLDING s.r.o. provedla ověření uvedených údajů dle vlastního uvážení a k tomu ji tímto dávám souhlas. Souhlas uděluji na dobu neomezenou a jsem si vědom, že jej mohu kdykoli písemně odvolat. Prohlašuji, že si jsem vědom/a znění zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a  změn některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zejména svých práv a povinností vyplývajících z ustanovení § 9, § 11 a § 21 citovaného zákona.“

V ……………… dne : …………….

Jméno , příjmení
 Vlastní podpis

Máte zájem o námi nabízenou pozici?

Napište nám rychlý vzkaz - ozveme se!

Neplatný email
Neplatné číslo

Zeptejte se nás!

Máte jakýkoli dotaz?

  • Potřebujete detailnější informace?
  • Chcete se zeptat na to, co vás zajímá?
  • Nevíte zda splňujete naše požadavky?

Neváhejte a kontaktujte nás! Naši pracovníci vám rádi a kompetentně odpoví na vaše otázky a poskytnou vám veškeré potřebné informace.

 

Jsme spolehlivá firma 
PŘESVĚDČTE SE SAMI